MUM Group

Ulrika Lindström Oskarsson

Ulrika Lindström Oskarsson

Tf VD MUM Group, CSO, Chief Strategy Officer, partner, styrelseledamot
070-344 00 23
ulrika.l.oskarsson@mumgroup.se

Läs mer om Ulrika

Pernilla Dahlman

Pernilla Dahlman

Styrelseordförande MUM Group
pernilla.dahlman@mumgroup.se
Läs mer om Pernilla

Mikael Lundstedt

Mikael Lundstedt

Konsult, partner, styrelseledamot
070-889 92 55
mikael.lundstedt@mumgroup.se

Läs mer om Mikael

Henrik Lie-Nielsen

Henrik Lie-Nielsen

Styrelseledamot MUM Group

Läs mer om Henrik

Christine Ström

Christine Ström

Kontorschef och rekryteringsansvarig
070-893 76 95
christine.strom@mumgroup.se

Läs mer om Christine

MUM Consulting

Pia Wahlberg

Pia Wahlberg

VD MUM Consulting
070-214 58 50 
pia.wahlberg@mumgroup.se

Läs mer om Pia

Lena Andersson

Lena Andersson

Konsult
072-730 66 98
lena.andersson@mumgroup.se

Läs mer om Lena

Ulrika Andersson

Ulrika Andersson

Konsult
070-380 60 36
ulrika.andersson@mumgroup.se

Läs mer om Ulrika

Henrik Anemyr

Henrik Anemyr

Konsult
070-924 84 12
henrik.anemyr@mumgroup.se

Läs mer om Henrik

Eric Dahné

Eric Dahné

Konsult
076-338 38 38
eric.dahne@mumgroup.se

Richard Dellner

Richard Dellner

Konsult
070-141 65 04
richard.dellner@mumgroup.se

Läs mer om Richard

Liselott Ekenlöv

Liselott Ekenlöv

Konsult
070-420 01 16
liselott.ekenlov@mumgroup.se

Per Ulfsson Falkner

Per Ulfsson Falkner

Konsult
070-347 72 61
per.falkner@mumgroup.se

Läs mer om Per

Jenny Florin

Jenny Florin

Konsult
070-429 37 37
jenny.florin@mumgroup.se

Läs mer om Jenny

Sofie Grinell

Sofie Grinell

Konsult
070-872 41 99
sofie.grinell@mumgroup.se

Läs mer om Sofie

Maria Hedberg

Maria Hedberg

Konsult
073-038 25 15
maria.hedberg@mumgroup.se

Läs mer om Maria

David Mancilla

David Mancilla

Konsult
076-311 07 25
david.mancilla@mumgroup.se

Läs mer om David

Malin González Lejon

Malin González Lejon

Konsult
070-779 00 41
malin.gonzalez.lejon
@mumgroup.se

Läs mer om Malin

Blenda Pehrsson

Blenda Pehrsson

Konsult
073-510 00 90
blenda.pehrsson@mumgroup.se

Läs mer om Blenda

Hillevi Sandell

Hillevi Sandell

Konsult
072-141 33 58
hillevi.sandell@mumgroup.se

Läs mer om Hillevi

Cecilia Sjöman

Cecilia Sjöman

Konsult
073-236 51 42
cecilia.sjoman@mumgroup.se

Läs mer om Cecilia

Torbjörn Sjöberg

Torbjörn Sjöberg

Konsult
070-844 04 29
torbjorn.sjoberg@mumgroup.se

Läs mer om Torbjörn

Annie Song

Annie Song

Konsult

annie.song@mumgroup.se

Johan Stomberg

Johan Stomberg

Konsult
johan.stomberg@mumgroup.se

Karin Sörnäs

Karin Sörnäs

Konsult
072-522 31 41
karin.sornas@mumgroup.se

Läs mer om Karin

Maria Thelenius Drugge

Maria Thelenius Drugge

Konsult
maria.thelenius.drugge@mumgroup.se

MUM Compliance

Ulrika Wergens

Ulrika Wergens

VD MUM Compliance
072-522 71 05
ulrika.wergens@mumgroup.se

Erika Axelsson

Erika Axelsson

Konsult
072-209 03 10
erika.axelsson@mumgroup.se

Charlotte Andersson Björkholm

Charlotte Andersson Björkholm

Konsult
charlotte.andersson.bjorkholm
@mumgroup.se

Trond Falkenberg

Trond Falkenberg

Konsult
070-774 40 22
trond.falkenberg@mumgroup.se

Läs mer om Trond

Anna Odhe

Anna Odhe

Konsult
073-091 27 86 
anna.odhe@mumgroup.se

Läs mer om Anna

Jonas Olsson

Jonas Olsson

Konsult
070-630 02 90
jonas.olsson@mumgroup.se

Läs mer om Jonas

MUM Digital Technology

Joakim Ohlsson

Joakim Ohlsson

VD MUM Digital Technology, Konsult
076-834 33 01 
joakim.ohlsson@mumgroup.se

Läs mer om Joakim

Oscar Bremer

Oscar Bremer

Konsult
070-673 86 13
oscar.bremer@mumgroup.se

Läs mer om Oscar

 

Rikard Engström

Rikard Engström

Konsult
070-300 82 13
rikard.engstrom@mumgroup.se

Läs mer om Rikard

Ola Forsslund

Ola Forsslund

Konsult
ola.forsslund@mumgroup.se

Kesing Huang

Kesing Huang

Konsult

kesing.huang@mumgroup.se

Johan Karlström

Johan Karlström

Konsult
johan.karlstrom@mumgroup.se

Johan Karlström

Tobias Kvarnström

Konsult
tobias.kvarnstrom@mumgroup.se

Tommy Lindberg

Tommy Lindberg

Konsult
073-448 15 45
tommy.lindberg@mumgroup.se

Läs mer om Tommy

Bild saknas

Maja Scherman

Konsult
076-078 40 26
maja.scherman@mumgroup.se